PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/10/02_Topolowa
11 nowych lamp ledowych rozświetliło we wtorkowy wieczór (2 października br., o godz. 20.00) ulicę Topolową. Uruchomienia nowego oświetlenia drogowego dokonał burmistrz Robert Czapla w obecności mieszkańców, Wykonawcy oraz kierownik Rity Mazurczak z Wydziału Inwestycji i Remontów (wydział realizujący inwestycję) i Adama Aniuksztysa z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska.

Wykonawcą wspomnianego oświetlenia jest firma P.U.H. JASTAR, która wykonała projekt, a następnie go zrealizowała. Koszt całkowity tej inwestycji to 59.409 zł.

- Wybudowane oświetlenie, podniosło nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo – mówili obecni na uruchomieniu oświetlenia mieszkańcy ul. Topolowej.

Kolejną inwestycją na ul. Topolowej, którą burmistrz Robert Czapla będzie chciał zrealizować w 2019 roku, jest przebudowa dotychczasowej blisko 400-metrowej drogi gruntowej. Planowana modernizacja ulicy Topolowej ma polegać na budowie kanalizacji deszczowej, położeniu masy bitumicznej oraz budowie chodnika. (ps)